Nem vagyunk mi angyalok

Nem vagyunk mi angyalok

We're No Angels

A Nem vagyunk mi angyalok című vígjátékban két elítéltnek sikerül megszöknie az Isten háta mögötti börtönből. Ezt követően a legfontosabb feladat a megfelelő álcázás, melynek a két papi reverenda remekül megfelel. Következő lépésként azt kellene kitalálniuk,… Több

Rendező: Neil Jordan
Író: David Mamet
Premier (HU): 1990.06.14. | HBO Max (2021.05.10.)

Hoyt Axton
Wallace Shawn
Demi Moore
Demi Moore

2017.07.22 Berto49

Robert De Niro, Sean Penn és Demi Moore egy 1989-es filmben, természetes mindenki nagyon fiatal. Jóindulatú az értékelésem, elsősorban Penn teljesítménye javított a véleményemen, a méla, semmit nem értő arckifejezése nagyon mulatságos. Demi egy 5 $-os k.-t játszott, nem nagy szerep, viszont pörgött a nyelve mint a motolla.

A filmet először R-es, felnőtt besorolású filmnek terveztek, amit a studió (ki más ugye) PG-13-as ra változtatott. A bevétel mindenekelőtt.Szerző: magyaristvan

A születési napjuk 17-e, és épp ennyi év is van közöttük. Robert De Niro 1943-as, Sean Penn pedig 1960-as születésű.Szerző: magyaristvan

Ez Ray McAnally utolsó filmje, a filmet ezért neki ajánlották.Szerző: rbernadett

Sean Penn és Robert De Niro ugyanazon a napon születtek (augusztus 17-én).Szerző: rbernadett