Miért pont ő?

Why Him?

2018.08.13 koricapito

Csak a Franco meg a Cranston miatt nem lett sz@r.

2017.06.28 miklosvaridori

Átlagos vígjáték, amin lehet sokat nevetni, de nem okoz túlságosan hosszútávú élményt, sablonos kissé. Karakterei viccesek, néha túlzásokba esnek humor tekintetében.

2018.03.25 NRD

Rendkívül jó családi film. A szereplők jól alakítanak. A vicces jelenetek jól el lettek találva. A végén nekem kicsit sok volt a Kisses történet. Mindenkinek ajánlom!

2017.01.20 Enjoy

Humoros, átlagnál jobb vígjáték, amiben vannak jó poénok. Szórakoztató, laza vígjáték, ami igazi kikapcsolódást nyújt, moziban igazi élmény volt. Könnyed, laza film.

2017.03.27 VK

Egyszeri nézésre való, átlagos, sablonos vígjáték. A humora hagy némi kivetnivalót, de azért van benne egy-két szórakoztató poén. Összességében átlagosnak mondanám.

2017.02.18 tilino

A film talán kicsit túllép az átlagos, sablonos kategóriából, de sokat ne várjunk tőle, valódi, hiteles karakterei nincsenek,a történet nem sokatmondó, de vannak felejthetetlen jelenetei.

2018.08.11 varkonyiildi

Jó az alapötlet, ahogyan az apa rivalizál a lánya pasijával és minden eszközt bevet... Jól választott karakterek, szereposztás, nincsenek üresjáratok, jó film.

2018.07.25 Meea

Tetszik a film ötlete, meg a kivitelezése....de annyira semmilyen nem volt ez a film...

2017.01.06 vesztingerkitti

A napokban láttam a moziban. Nem tetszett maximálisan mert a történet kicsit vontatott, hiányoznak a fordulatok és a humora is silány. Nem volt túl jó kikapcsolódás, mert hiányzott belőle az egyediség. Nem érdemes időt pocsékolni rá.

2018.09.22 Indkgo

Awww ez a film olyan tökéletes. Imádtam James Franco szerepét, eszméletlen jól illik rá ez a személyiség. Érdemes megnézni

2017.04.26 biter007

Nagyon bolond film! Jókat nevettem rajta. Az intelligens ház brutál dilis ??? Valóban jó vígjáték sok abszurd jelenettel, jó szereplőkkel. Ajánlom.

2017.02.02 Superbad

James Franco hozza a formáját, és megint egy fergetes vígjátékot tesz le az asztalra Bryan Carstonnal és Zoey Dutch-al. A film felfogható egy modern Apádra ütök-ként, vagy Vejedre ütök-ként, nem véletlenül hiszen mindhárom film ugyanazon forgatókönyv... Több

2017.04.23 Engler Attila

"A rendező sok esetben túlzásokba esett az altesti humor kapcsán, ami számomra sok esetben tönkretette a hangulatot és az történéseket." Nos ha így van, akkor én kihagyom ezt a filmet. Elegem van azokból az amcsi filmekből amik ötlethiány helyett az alpári paraszt szöveggel akarják eladni az egyébként pocsék filmet.

2016.12.26 DarkLion

Nekem nagyon tetszett. Nem tudom mikor nevettem utoljára ennyit. Ez a szituáció, már annyira abszurd, hogy ettől lesz fantasztikus. A színészek tökéletesen alakítottak, nekem a túlzottan védelmező apa volt a kedvenc karakterem, helyenként benne magam... Több