Miért pont ő?

Why Him?

2016.12.25 SuperBoi

Engem az Apádra ütökre emlékeztetett egyfolytában. Csak kicsit mindennapibb helyzetekbe helyezték, hiszen az Apádra ütök az 2000- ben készült. Sok vicces szituáció volt benne. De a történet kiszámítható volt, de a színészek hozták, ami elvárható tőlük.

2017.06.09 Fanniiiiiiiiiiiii

Egyszer nézhető filmek közé sorolnám. A szereplők fantasztikusak és viccesek. Egy nem hétköznapi család életét mutatja be, túllépve bizonyos határokat. Összeségében vicces és modern.

2018.12.27 emiel

Szórakoztató, jó választás, ha valaki az ünnepek alatt szeretne egy kicsit kikapcsolódni. Sok jó poén és szituáció volt benne. De a történet nem hozz túl sok újat, az volt az érzésem, hogy ezt már láttam. De összességében jó, a színészeket nagyon eltalálta a rendező. És a szinkron is meglepően jó volt.

2017.08.20 petra013

A mai vígjátékok tekinteteben ez a film teljesen megállja a helyet, én meg moziban néztem és odavoltam érte. Mellesleg aki inspirációt szeretne gyűjteni a lakását illetően, arra is tökéletes.????

2017.06.08 peterpetra

Kellemesen csalódtam.. :D Persze azt nem mondom, hogy nagyon nagyon jó film, de jobban féltem tőle, mint amennyire kellett volna. James Franco elég ambivalens a számomra, mert volt egy pár filmje ami kicsapta a biztosítékot nálam, de ebben kifejezett... Több