X-Men kezdetek: Farkas

X-Men Origins: Wolverine

2022.05.29 Szentgróti Patrik

A trilógia első részét egy kicsit összecsapottnak érzem, túl sok dolgot akartak belezsúfolni, a kevesebb néha több. Maga az alapsztori rendben van, de így egy erős közepesre értékelem.

2016.02.12 Balint

Nah ezt a részt nem igazán tudom hová tenni, folytatás vagy előzmény? Nekem egyedül az ajándék képregény miatt érte meg amit a DVD mellé kaptam ;)

2016.04.27 ereln

Animált karmok? A legrosszabb döntés volt a történet pedig lapos. Felesleges filmnek érzem az egyetlen pozitívum a filmben az Hugh Jackman, nagyon felejtős film és amit Deadpool-lal csináltak...

2017.05.31 szkodvig

Nem a legjobb. Ezek a spinoffok szerintem sok szempontból félresikerültek,kár erőltetni szerintem. Egyszer egyszer nézhető azért de nem lesz nálam Top 10 az tuti.

2018.03.21 Rendszergizda

X-men széria egyik unalmas darabja. Nekem régi részei nem nagyon tetszetek szériának, de rozsomák történetének fel dolgozásával kezdődött meg az a folyamat, hogy egyre jobb tagokkal bővült X-men széria.

2016.09.23 cinderella

Kicsit félve kezdtem bele, nem tudtam mire számítsak, de egész jó kis film lett belőle. Érdekes volt látni Farkas történetét, hogyan vált azzá, akit az első X-Men filmben megismerhettünk. Az egyetlen ami nem tetszett a filmben, az Deadpool volt, örülök neki, hogy a saját filmje sokkal jobb lett, mint amit itt csináltak belőle.

2016.02.17 Rayman102

Szerintem jó ötlet volt kiemelni farkast és készíteni róla egy kissé különálló filmet. Érdekes és izgalmas történet. Hugh Jackman hozta a megszokott (pozitív értelemben) formáját.

2015.05.12 adibandii

Király akció film tele remek színészekkel.Hugh Jackmanből remek kis farkast csináltak,Will i am is kellemes meglepetés volt,akárcsak Ryan Reynolds.Mindenképp megéri megnézni.

2015.06.16 Miss Rika

Bőven jó kis X-men film lett ez. Örültem, hogy kapott egy teljesen különálló filmet Farkas. Igaz talán lehetett volna kihozni belőle még többet is ennek ellenére én jól szórakoztam.

2015.02.02 miska1967

Jó hogy kiemelték Farkas karakterét egy külön részhez. mert szerintem ő a legérdekesebb. A film története is tetszett szerintem egy 5/4-es film

2015.11.24 S.Marika

Jó film lett,de azért mégis kicsit többet vártam. Hugh Jackmann amit csak tudott megtett,hogy ez a film érdekes legyen. A többi részhez képest szerintem ez kicsit gyengébb,kevesebb a kaland,az effektek is de azért végig feszültséget kelt.

2015.06.24 Newyqrk

remek elmesélése az előzményeknek szerintem, és bár nem vagyok Xmen fan de ezt imádtam, minden percét. Nézzétek meg mindenképpen mert a kedvencünk története remek. De pl ha több szerepet kap a múltja az is remekül beütött volna nekem. pl háborúk stb

2016.02.13 Svastitsd

Ahogyan minden szuperhősös filmben, itt is szuperképességeket kapnak a főhősök, és azért jó nézni, mert jó elképzelni, hogy mi vagyunk a szuperhős helyében. Ez a film viszont tipikus háttértörténet, azért készül, hogy még több bevétel legyen egy ötletből.

2017.10.03 Garfbob10

A leggyengébb Farkas film, mégse lett a karakter meggyalázása (legalábbis nem Logané). Egy közepes akciófilm, amely néha szórakoztató az ótvargyenge CGI ellenére is. A színészekkel se volt komolyabb baj (a szövegeikkel néha már annál inkább), Ryan Re... Több