Zsákutca

Dead End

2023.03.09 Interfectorem Sabnock

Érdekes mozi!

Egy film ténylegesen sokféleképpen lehet beteg. Ez a kifejezés vonatkozhat egy alkotás humorvilágára, látványára, vagy éppen problémáira, gondolatiságaira, és még számos egyéb dologra is. A probléma általában akkor szokott jelentkezni, amikor az alk... Teljes kritika

2016.12.05 HercegPeter

Nem az az agyoneffektelt, látványvilágra építő film, de éppen ezért jó. A történet érdekes és zavaros, hiszen a végéig nem derül ki, hogy mi a fene folyik itt. Viszont akkor egyből összeáll a kép és minden érthetővé válik. Inkább thiller, mint horror. Végig van egyfajta szorongás az emberben míg nézi.

2019.02.12 Owotonor

Nagyon elvont és remek alkotás, a család tagjai egytől-egyig fura egyének, a történések pedig csak felerősítik ezt a helyzetet, durva jelenetekkel tűzdelt erős hangulatú alkotás.

2016.04.20 D. Shaday

Ha nem lett volna a színészi játék rémesen gyenge, azt mondanám, ez egy remek horror. Viszont így is jóval okosabb és átgondoltabb, mint a legtöbb hasonló film, a végén látható fordulat valóban meglepett és az egészet körüllengi egyfajta szürreális atmoszféra, ami percek alatt átragad a nézőre is.

2017.02.26 Hercegno

Minden kétséget kizáróan ez életem egyik legjobb krimije. Jól felépített rendkívüli fordulatokban gazdag történet, amelybe némi humor is vegyült, amely a műfajban nem túl gyakori.