2018.11.15 17:35 Márton Olvasottság: <100x
0

Lefelé a lejtőn

A misztikus fantasy thriller nem annyira gyakori műfajkeverék a filmiparban, én mindenesetre kimondottan kedvelem ezt a fajta filmes "koktélt" és ezen belül az egyik legjobb ilyen stílusú film az Angyalok háborúja volt még 1995-ből! A széria több folytatást is megélt, tulajdonképpen öt évvel alatt sikerült is a készítőknek trilógiává duzzasztani, viszont folyamatosan érezhető volt a minőségi visszaesés is a soron következő részeknél! Sajnos ez alól a széria harmadik része sem kivétel! Akármennyire is kedveltem az első részt és még úgy ahogy megtudtam barátkozni egy gyengébb folytatással, a harmadik részt azért már sokkal kevésbé tudtam kedvelni! Eleve ott volt a története, na már most történetileg ha nem is szorosan de kapcsolódik a második részhez, viszont ezt a kapcsolódási pontot valahol úgy 30-40 perc után vetik be a készítők, addig meg csak nézzünk egy filmet amit nem teljesen értünk hogy most ez miként lesz majd Angyalok háborúja 3! Sajnos a történetben nem rejlik több izgalom mint egy tipikusan tv-re gyártott tévéfilmben, abból is csak egy közepes színvonalú alkotás! Színészek terén is maximum a közepes alá lehetett a léc és még akkor is, ha egy Christopher Walken is szerepel benne! Sajna összehasonlíthatatlan az első részben letett alakítása ezzel a munkájával! Viszont pozitívuma is volt a filmnek, igaz nem sok! Az egyik ilyen dolog, hogy több véresebb és keményebb jelenet is található benne mint mondjuk a második felvonásában, ráadásul ezek egész jól is néztek ki! A másik pozitívuma, ami nekem mondjuk nagyon hiányzott szintén a második részből az az első részben megismert zenei betétek, itt azért egész sok mindent visszahoztak e téren a filmben! Mindentől függetlenül simán meg lehet nézni a filmet és bizonyára sokaknak sokkal szórakoztatóbb lesz mint nekem!

0