A vegán szökevény

A vegán szökevény

Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

Miután hozzáment egy titokzatos férfihoz, aki azt állította, hogy halhatatlanná tudja tenni a kutyáját, egy ünnepelt vegán étterem-tulajdonosnő élete elkezd kisiklani.

(Hupka Adrián)

Rendező: Chris Smith
Premier: 2022.03.16. | Netflix (2022.03.16.)

1. évad (2022) - 4 epizód

KULCSSZAVAK

2022.03.18 Dorkateo

Gondolom, a pénztelen, börtönviselt nőnek sokat fizettek azért, hogy előadja a történetét. Ebből tudja majd újrakezdeni az életét. Remélem, okosabban, mint korábban. Az UFO-mesét legalábbis érdemes kihagynia.

2022.03.16 fester

Nagyon kiábrándító. A sorozat nagyon lassú és az újraírt szövegekre támaszkodik, ami egy olcsó trükk. Bosszantó, amikor állandóan a képernyőn lévő szövegeket kell olvasni. Ez egy nagyszerű sorozat lehetett volna, de nagyon rosszul sikerült. Viszont a történet lenyűgöző, hogy egy embert ilyen könnyen lehet manipulálni.

2022.03.17 lászló

Annyira frusztráló hallgatni ezt a nőt - az állam leesett, ahogy őt és a férjét hallgattam....Majdnem abba kellett hagynom a nézést, mert egyszerűen nem tudtam tovább hallgatni ...

A film története egy tényleg megtörtént eseménysorozat: Sarma Melganailis New York-i vegán éttermében olyan hírességek fordultak meg naponta, mint Owen Wilson, Woody Harrelson, Jason Lewis - borzasztóan híres lett többek közt ezek miatt is. Az étterem ma is üzemel: Pure Food and Wine néven megtalálható New Yorkban. Szerző: Caravaggio1978