Wilbur nagy kalandja (2003)

Charlotte's Web 2: Wilbur's Great Adventure

sadis   2018. 10. 25.

Az első része nagyon tetszett, ez már kevésbé. A cselekménye kicsit gazdagabb, de az egésznek olyan negatív a hangulata. Az első rész tanító jellegű volt, szó volt benne a barátságról, összefogásról, még a halál témaköre is előkerült. Ebben a részben már kisebb szerepet kap a ez a fajta oktató-nevelő vonal. Szó mi szó, gyengébb lett ez a folytatás az előző résznél. De a gyerekeimnek tetszett.

Dada   2017. 01. 08.

Az én gyerekkoromból kimaradt ez a mese. Az unokahúgomnak kerestem délutáni mozizásra, neki (7 éves) tetszett. Én kevésbé voltam elragadtatva tőle, de nem is én vagyok a célközönség. Az én ízlésem szerint 2 csillag, de elnézve az ő arcát és reakcióit, megkaphatja az ötöt.