Susi és Tekergő 2: Csibész, a csavargó (2001)

Lady and the Tramp II: Scamp's Adventure

Norbert93   2019. 01. 26.

Hiába telt el a két mese között közel 50 év, ez meg sem közelíti azt a mesteri rajzolást, történetet és kivitelezést. Nem teljesen felesleges darab, de túlságosan is középszerű, mint a nagy klasszikus rajzfilmek folytatásai szoktak lenni. (Pl. Aladdin, Oroszlánkirály)

NFG   2018. 03. 25.

Szerintem kifejezetten bájos rajzfilm, nagyon szép grafikával! A történetben nincs semmi érdekes, vagy szokatlan, mégis egy nagyon kedves, élvezhető mesét sikerült alkotni!

Vágottszemű   2019. 03. 09.

Ez előzőnél sokkal gyengébb volt. Nem volt olyan jó a története mint az előzőnek. Nem kellett volna megcsinálni ezt a filmet. Nem nagyon ajánlom ezt a filmet.

juhasz-david93   2016. 01. 26.

Nem értem, miért kell hozzányúlni a klasszikus Disney-mesékhez is, és újabb bőrt lehúzni róluk (102 kiskutya, Oroszlánkirály folytatásai, ez...). Kár, ez borzalmas.

Vadgazda   2016. 05. 21.

Sajnos messze nem hozza az első rész sztorijának felépítését, inkább a Disney filmekre jellemző módon "degradált" és egyszerűsített ami számomra teljesen érthetetlen miért kell egy jól összeállított film helyett egy lebutított cselekményűt készíteni ezzel csak elrontva za első részt.