Pocahontas 2: Vár egy új világ (1998)

Pocahontas II: Journey to a New World

NLHF   2017. 05. 22.

Összetörte gyermekkorom rózsaszín lelkivilágát. A mai napig nem tudom felfogni, hogy lehetett ezt ennyire elrontani. MIÉRT? Megtalálja élete szerelmét és összejön egy másik sráccal...

Ata   2015. 01. 26.

A sztoriját tekintve ekkora csalódás még sosem ért. A hőn szeretett férfi után megy, majd összeszűri a levet egy sráccal és miután kiderült, hogy nem halt meg a szerelme, inkább nem érdekli, és az új csávóval marad? Neeee

sanyika   2015. 01. 31.

Nagyon jo lett a 2.-ik része is csak azt bántam benne hogy egy másik emberrel találkozik és bele is szeret pedig már volt és elő is kerül a régi nagy szerelmes és mégis. Meg ahogy a mondás is mondja mindenhol jo de a legjobb otthon, Pocahontas elmegy megismerni egy másik világot de ugye a végén mégis vissza haza tér. szép volt ez a része is nem bántam hogy megnéztem.