Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Thibo84   2019. 05. 05.

Sajna egy élvezhetetlen folytatást kaptam az első rész után. Újabb bőr lehúzás, vagy csak a stúdió szerette volna ha Quasimodonak is lesz párja, de az is lehet, hogy össze akarták kötni a kellemest a hasznossal. A lényeg, hogy nagyon gyenge és összecsapott lett a munka. Nem élveztem. A cselekmények kiszámíthatóak voltak, akárcsak a végkifejlet. A szinkronhangokban sem éreztem azt, hogy szívből jönne mint az első részben, amikor énekelnek is hamisnak és unottnak éreztem, pedig bot fülem van. Azt kell mondjam, sajna végig szenvedtem a játékidőt.

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Nem érte el az első rész színvonalát messze se, de mégis volt benne valami kedvesség, ami miatt nem volt rossz.

Haley Joel Osment 9 éves volt, mikor ezt a filmet készítette, és 14 éves amikor a film a mozikba került.

(citizenfour99)

A cirkuszi jelentben Quasimodo cipőjét pirosra animálták, ám mikor a cirkuszi trükknek vége, Quasimodo cipője kék. Ez egy filmbéli hiba.

(citizenfour99)

A filmbéli zene , az "Ordinary Miracle" hallható Malac a pácban (2006) c. filmben is.