Thibo84   2019. 05. 05.

Sajna egy élvezhetetlen folytatást kaptam az első rész után. Újabb bőr lehúzás, vagy csak a stúdió szerette volna ha Quasimodonak is lesz párja, de az is lehet, hogy össze akarták kötni a kellemest a hasznossal. A lényeg, hogy nagyon gyenge és összec... több»

mamiéstöti2   2018. 12. 12.

Nem érte el az első rész színvonalát messze se, de mégis volt benne valami kedvesség, ami miatt nem volt rossz.

Haley Joel Osment 9 éves volt, mikor ezt a filmet készítette, és 14 éves amikor a film a mozikba került.

(citizenfour99)

A cirkuszi jelentben Quasimodo cipőjét pirosra animálták, ám mikor a cirkuszi trükknek vége, Quasimodo cipője kék. Ez egy filmbéli hiba.

(citizenfour99)

A filmbéli zene , az "Ordinary Miracle" hallható Malac a pácban (2006) c. filmben is.