Pinokkió (2022)

Pinocchio

Tom Hanks

Sánta László   2022. 09. 12.

Szerintem király

Megértem a többi értékelőt, de nekünk tetszett! A szereposztás pazar, és nagy rajongója vagyok a rendezőnek, Robert Zemeckisnek, úgyhogy már csak ezért is imádtam. :)

Klauka89   2022. 09. 11.

Jaj, jó, hogy mese... de annyira gagyi. Kár érte. Tom Hanks az élőszereplős mese király! A grafika, a látvány elemek mind szépek de hát hatos karika maximum.

houshmandzadeh   2022. 09. 09.

Még mindig nem értem, hogy mi értelme van ezeknek az élőszereplős újrázásoknak. Le lett butítva az eredeti rajzfilmhez képest, teljesen feleslegesen volt didaktikus. Zemeckis mostanában próbára teszi a kedvelői hűségét. (Én még azért kitartok)

Tibor   2022. 09. 08.

Egy szóval, kevés. Ennek a filmnek egyetlen olyan része sem jobb, mint az eredeti, és a kiegészítések, illetve hozzáadott dolgok is gyengébbek, mint bármi az eredeti filmben.

BullDogh   2022. 09. 10.

Ez egy igazán unalmas film, amely az eredeti film összes problémáját átveszi és még jobban kiemeli.

Tom Hanks és Robert Zemeckis negyedik közös munkája. Korábban a Forrest Gump, a Számkivetett és a Polar Expressz című filmekben dolgoztak együtt.

(csd)

Robert Zemeckis első közös projektje a Disney-vel, amióta bezárta saját produkciós cégét, az ImageMovers Digitalt.

(csd)

Ez lesz Joseph Gordon-Levitt harmadik Disney-filmje.

(csd)

Luke Evans korábban már érdeklődött Barker szerepére.

(csd)

Az eredeti tervek szerint Sam Mendes rendezte volna a produkciót, a tárgyalások azonban már a korai szakaszbab elakadtak.