Pinokkió

Pinokkió

Pinocchio
Tibor

Tom Hanks

Robert Zemeckis rendezésében visszatér a Disney egyik legkedvesebb mesefigurája, Pinocchio. Az élőszereplős változat főbb szerepeiben Tom Hanks, Joseph Gordon-Levitt, Luke Evans, Lorraine Bracco, Keegan-Michael Key, Cynthia Erivo és Sheila Atim látható.

(csd)

Rendező: Robert Zemeckis
Premier: 2022.09.08. | Disney+ (2022.09.08.)

2022.10.08 Timon

Nem mondanám, hogy a legjobb Disney live-action... Robert Zemeckis és Tom Hanks annyira azért mégsem okoztak csalódást. A filmnek helyén van a szíve-lelke, gyönyörű díszlet, új szereplő. Itthon már újranéztem néhány live-actiont, de a Pinokkiónál nem... Több

2022.09.12 Sánta László

Szerintem király

Megértem a többi értékelőt, de nekünk tetszett! A szereposztás pazar, és nagy rajongója vagyok a rendezőnek, Robert Zemeckisnek, úgyhogy már csak ezért is imádtam. :)

2022.09.11 Klauka89

Jaj, jó, hogy mese... de annyira gagyi. Kár érte. Tom Hanks az élőszereplős mese király! A grafika, a látvány elemek mind szépek de hát hatos karika maximum.

2022.09.08 Tibor

Egy szóval, kevés. Ennek a filmnek egyetlen olyan része sem jobb, mint az eredeti, és a kiegészítések, illetve hozzáadott dolgok is gyengébbek, mint bármi az eredeti filmben.

2022.09.10 BullDogh

Ez egy igazán unalmas film, amely az eredeti film összes problémáját átveszi és még jobban kiemeli.

Tom Hanks és Robert Zemeckis negyedik közös munkája. Korábban a Forrest Gump, a Számkivetett és a Polar Expressz című filmekben dolgoztak együtt.Szerző: csd

Robert Zemeckis első közös projektje a Disney-vel, amióta bezárta saját produkciós cégét, az ImageMovers Digitalt.Szerző: csd

Ez lesz Joseph Gordon-Levitt harmadik Disney-filmje.Szerző: csd

Luke Evans korábban már érdeklődött Barker szerepére.Szerző: csd

Az eredeti tervek szerint Sam Mendes rendezte volna a produkciót, a tárgyalások azonban már a korai szakaszbab elakadtak.Szerző: csd

(2023. 04. 29.)
Talán jobb is, hogy nem került a mozikba az új Pinokkió, mert így az otthon melegében lehet duzzogni, aránylag olcsón. Több