Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Lorax (2012)

The Lorax

Lorax

Artemisia   2020. 07. 13.

Ha majd kivágtad az utolsó fát...

Dr. Suess műveire jellemzően szellemesen kombinálja a negédes kivitelezést a rendkívül súlyos üzenettel. Egy utópisztikus világot mutat be, ahol minden mesterséges és mű, egy valódi fát vagy fűszálat sem találni egész Amkelfalvában. A friss levegőt p... teljes kritika»

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Egyedi képi megjelenítésű mese, mely tele van a mai fiataloknak szóló tanulsággal, amire egyre nagyobb szükség is lenne, ebben a modern világban. Nagyon tetszett.

Deku   2017. 09. 13.

Remek mű! Egyszerű dolga van az embernek vele, hogy megkedvelje a karakterek egyediségét és magát persze a történetet is. Szerintem remek történetet veszít az ki nem nézi meg.

Sabnock Sanatory   2020. 03. 17.

Egy jól megrajzolt aranyos,családi mese.Szépek a benne lévő karakterek,jól vannak megrajzolva,tetszik a zene,érdekes a történet,ajánlom mindenkinek.Gyereknek,felnőtteknek egyaránt,nem bánják meg.

Ms. Akárki   2019. 05. 18.

Nagyon egyedi és mély mondanivalóval rendelkező mese. Ritka az ilyen manapság. Belecsempészték a mesébe a fenntarthatóság, a környezetvédelemmel kapcsolatos elemeket is. Érdekes látványos és kedves mesekarakterek keveréke a mese. Érdemes megnézni minden korosztálynak.

Leilani   2016. 07. 24.

Minden korosztály számára megfelelő, izgalmas animáció. Nagyon tanulságos a mese, megmutatja, hogy milyen jövő vár ránk, ha nem figyelünk a környezetre. Felhívja a figyelmet a környezetvédelem fontosságára.

NFG   2018. 03. 26.

Engem legfőképpen a színvilág és rajzolás aprólékossága fogott meg! A karakterek igazán aranyosak, a zenék dallamosak! ÉS! Van benne tanulság, ami szerintem fontos a gyerekeknek készült animációkban!

A "Gru" (Despicable Me; 2010) című filmben Margo Lorax fotóval ellátott pólót visel. Mindkét animációs film az Illumination Studió munkája.

(diumiu)

A három halacska egy rövid ideig a Mission Impossible zenéjét dúdolja.

Ez az első feldolgozás, amiben az Once-ler teljes mértékben emberként van bemutatva.

(kázsé)

Danny DeVito volt a Lorax hangja a spanyol, orosz, olasz és német szinkronban is.

(kázsé)

Ted és Amy Dr. Seuss és a felesége után lettek elnevezve.