Lorax (2012)

The Lorax

Lorax

mamiéstöti2   2017. 08. 17.

Egyedi képi megjelenítésű mese, mely tele van a mai fiataloknak szóló tanulsággal, amire egyre nagyobb szükség is lenne, ebben a modern világban. Nagyon tetszett.

Deku   2017. 09. 13.

Remek mű! Egyszerű dolga van az embernek vele, hogy megkedvelje a karakterek egyediségét és magát persze a történetet is. Szerintem remek történetet veszít az ki nem nézi meg.

Leilani   2016. 07. 24.

Minden korosztály számára megfelelő, izgalmas animáció. Nagyon tanulságos a mese, megmutatja, hogy milyen jövő vár ránk, ha nem figyelünk a környezetre. Felhívja a figyelmet a környezetvédelem fontosságára.

NFG   2018. 03. 26.

Engem legfőképpen a színvilág és rajzolás aprólékossága fogott meg! A karakterek igazán aranyosak, a zenék dallamosak! ÉS! Van benne tanulság, ami szerintem fontos a gyerekeknek készült animációkban!

Csillagpor   2018. 10. 22.

Nagyon szép, vicces és tanulságos mese. Környezetvédelemmel kapcsolatos kérdéseket feszeget könnyed humorral és aranyos karakterekkel fűszerezve. A termékekért az összes fát kitermelték, ezért a tiszta levegőt sok pénzért árulja egy gonosztevő. Persze itt is jóra fordul minden olyan egyszerűen hogy az utolsó magot elvetik és újra lesznek fák...

A "Gru" (Despicable Me; 2010) című filmben Margo Lorax fotóval ellátott pólót visel. Mindkét animációs film az Illumination Studió munkája.

(diumiu )

A három halacska egy rövid ideig a Mission Impossible zenéjét dúdolja.

(mamiéstöti2 )

Ez az első feldolgozás, amiben az Once-ler teljes mértékben emberként van bemutatva.

(kázsé )