Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

My Little Pony: A film

(My Little Pony: The Movie)

My Little Pony: A film

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

danny   2017. 10. 08.

Az animáció sokkal szebb, mint a My Little Pony sorozatban, de sok egyebet nem tudok a javára írni. Egyszer nézhetős, de tényleg a legkisebb korosztálynak való, ellenben ők biztosan szeretni fogják.

Alphik   2017. 10. 06.

Aranyos, meg cuki, de azért nem egy nagyon igényes animációs film. Messze van a Pixartól, de még a Dreaworksös animációktól is, mármint nem látvány tekintetében, hanem súlyában, pontosabban súlytalanságában. De ja, a kislányoknak biztos tetszeni fog, és ezzel nincs semmi baj.

hedva   2017. 10. 04.

Teljesen korrekt animációs film, ami tanít ezt-azt a barátságról a kisebbeknek, és ez így nagyon is rendben van. A látvány szép, akad egy kis mondanivaló is, és a maga módján humoros is tud lenni.

Az 1986-os eredeti óta ez az első egész estést Én kicsi pónim-mozifilm.

Kristin Chenoweth egy Twitter-bejegyzésében osztotta meg a rajongóival, hogy ő választotta ki az általa szinkronizált karakter sörényének színét.

A film az 1986-os Az én kicsi pónim rebootja.