Kanyi96   2020. 07. 17.

Atlagos sztori semmi ujat nem mutatt van benne1-2 jo jelenet de ennyi.

M4T   2020. 07. 16.

Senkinek nem merném jó szívvel ajánlani, unalmas és bosszantóan színvonalon aluli. Akad benne ugyan egy-két jópofa jelenet, de kétlem, hogy ezzel bárki beérné.

Durran   2020. 01. 07.

Tiniknek való romantikus történet gyenge színészi alakításokkal. Lehet, hogy a kiskamaszok körében nagyobb siker arat, de nekem nem tetszett.

19kiko19   2019. 10. 09.

Igazán nem szeretném egyszerűen csak ledózerolni ezt a filmet, de szerintem csak simán "kihagyható", hanem mindenkit óva intenék attól, hogy egyáltalán meg akarja nézni. Rémesen kritikán aluli. Siralmas. :/

dosty   2019. 06. 19.

Oké, hát nem tudom mi volt a szándékuk a készítőknek ezzel a filmmel, de nekem ez hajmeresztően kínos volt. Szerintem simán kihagyható, és arról nem is beszéltem, hogy az a film, amit a készítők valószínűleg "humronak" gondoltak, mennyire eszméletlenül sótlan.