
Vélemények (1)
Írj véleményt
Szokatlan
A hozzászólás cselekményleírást tartalmazhat!
Nem akciófilm. Lassú folyású, de időről időre, újra meg újra az volt az érzésem, hogy én ezt végignézem. Pedig nem tudok azonosulni a főhőssel. Nőből van. Idegállapotban van. Nem figyel. Balf*szságokat csinál. Introvertált. Rosszul kommunikál. Nyomja... Több