Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Csőre Gábor
Anger Zsolt
Dobó Kata
Lengyel Tamás

stevepisti   2021. 03. 23.

Nagyon régóta szemeztem már ezzel a filmmel, vegyes véleményeket hallottam róla, aztán végül csak rászántam magam, hogy megnézzem. Nem bántam meg. Picit sablon sztorinak indul, de aztán jó irányt vesz a thriller vonalon, nem az az igazán feszes, de m... több»

dulkap   2016. 08. 26.

Nem volt ez olyan rossz, mint az előzetes híresztelések, de azért gyakran láthatóan magyar volt, ami sok filmnél direkt jó, de itt nem. Adott egy gyönyörű környezet és remek képek, amitől van egy hangulata is a filmnek, de aztán egy kicsit vissza esi... több»

HercegPeter   2017. 03. 07.

Jobb volt, mint azt én gondoltam, de persze nem világszínvonalú. A legnagyobb pozitívum egyértelműen a környezet. Bennem mondjuk a film több kérdést vet fel mint választ. Fordulatos volt, de a végét talán még kicsit elhúzhatták volna. Az utolsó jelenet pedig ebben a formában szerintem teljesen értelmetlen.

Thibo84   2016. 06. 26.

Ahhoz képest, hogy magyar film, nem is rossz. Nem rossz a történet és olykor még a táj szépségében is gyönyörködhet az ember szeme. Sajna voltak jelenetek, ahol színészeink túljátszották szerepüket.

Lonka   2017. 07. 26.

Magyar viszonylatban nem volt rossz, de azért nem lett egy filmremek. Főként a logikátlan lépések zavartak illetve a nem kidolgozott párbeszédek.

jake_green   2018. 08. 17.

Oh My God! ÉS EZ MAGYAR FILM?! Hát amerikainak is simán elmenne a minőséga alapján! Sem történetében sem az operatőri munkát tekintve nem sorolható a "gagyi magyar filmek" sorába....! A színészek is zseniálisak! Az elmúlt pár évben kezd feléledni a... több»

Berto49   2016. 12. 08.

Nagyrészt érthetetlen párbeszédek és eszméletlenül sok trágár szöveg. Összekutyult cselekmény, rossz színészek (Gryllus Dorkával az élen – egyszerűen érthetelen számomra, hogy miért szerepeltetik ezt a luvnyát!) szép őszi erdélyi tájak, oszt ennyi ez az új magyar thrillernek kikiáltott filmszerűség.

Se nem sárgább, se nem savanyúbb, de a miénk. Mátyássy Áron sok éves munkája a Víkenddel magyar viszonylatban sajátos eredménnyel zárult: sikerült egy lényegében teljesen átlagos hollywoodi filmet leforgatnia. Hogy ez most miért jó, az nem világos. több»

Az első(nek kikiáltott) magyar thriller, a Víkend, ha nem is kimagasló, de műfaji tanulmánynak tökéletes. több»

Mátyássy Áron Víkendje szerzőibb a műfaji filmnél és fordítva. A thriller műfaji elemeinek megfelelőit rendre megkapjuk, és ilyen értelemben pöpec darab, de kevés olyan része akad, amit a rendező korábbi darabjaiban ne láttunk volna. Remek színészekkel és egy figyelemfelkeltő és fenntartó darabbal Erdélyben indult a magyar moziősz. több»