Azok, kik követik

Azok, kik követik

Them That Follow
ferkusz

Az Appalache-hegységben megbújva élnek Isten talán legkülönösebb hívői: halálos méregfogakkal teli szájú kígyókat adogatnak egymásnak, ezzel bizonyítva a felettük álló entitáshoz való hűségüket. A rájuk koncentráló történet főhőse a közösség lelkészének lánya, aki olyan titkot őriz,… Több

Forgatókönyvíró: Brittany Poulton, Dan Madison Savage
Premier: 2019.01.27.

2020.08.22 MP170506

Teljesen átlagos film. Semmi újat nem tudott mutatni. Nagy cselekménye nincs, én túlzottan drámainak se találtam, sablonos történet. A színészek jól játszanak benne.

2019.08.25 mártilány

Na kérem, valahogy így kell egy eredeti, időnként elgondolkodtató történetből felejthető drámát csinálni. Egyszerűen nem volt rám hatással, csak néztem, tudomásul vettem, mi történik a képernyőn, és ennyi. Lehet, csak túl nagyok voltak az elvárásaim.

2019.06.14 KingPin

Erős thriller intenzív drámai szállal, "főszerepben" a vallási fanatizmussal és a hittel. Szerintem rendezői debütálásként egész tisztességes munka, a kisebb hibákat ellensúlyozza a remek forgatókönyv.

2020.01.09 danny

Oké, az ilyen filmektől engem mindig kiráz a hideg. Egyszerűen mindig egész jól el van találva a koncepciót, és az emberi őrület nekem mindig félelmetes. Nincs ez másként jelen esetben sem, így akinek bejön ez a téma, ezt a filmet egyenesen imádni fogja!

2019.12.25 ferkusz

Engem Olivia Coleman alakítása kellemesen meglepett. Nem számítottam emiatt túl sokra a filmtől, elnézve a stáblistát legalábbis valami nagyon híg B-kategóriás produkciót vártam. Bár még így is eléggé középszerű, de ettől függetlenül érdemes belevágni.

A film összbevétele 159 218 dollár volt (imdb.com).

Az A-lista
2018