Hívás a múltból

Hívás a múltból

Call

Két nőt csak egy telefonhívás köt össze, ám 20 év választ el. Találkozásuk nemcsak a saját életüket változtatja meg, hanem a jövőt és a múltat is.

(Varga_Júlia)

Rendező: Chung-Hyun Lee
Forgatókönyvíró: Chung-Hyun Lee
Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2019 | Netflix (2020.11.27.)

2023.08.07 Di Canio

A koreai filmekben mindig van valami furcsa, ez is olyan. A történet jó, a végletekig összevissza csavart, talán már egy kicsit túl is tolták. Egy mínusz van benne, mint az összes többi koreai/ázsiai filmben: a színészek, egyszerűen nem tudom őket me... Több

2021.01.18 Dodi

Nehezen vettem rá magam, hogy ázsiai filmet nézzek meg (angol szinkronnal sikerült), de örülök, hogy megtettem, mert zseniális volt a film. Fordulatos, izgulós, néhol ijesztő és gyomorforgató volt. Örülnék neki, ha lenne folytatása. Azóta több ázsiai filmbe vágtam bele, azt kell, hogy mondjam, jók. :)

2021.02.14 János Antal

Csavart

Szerintem ez egy elég jól sikerült thriller a mondhatni szokásos "időutazós(?)" paradoxonokból adódó logikai bukfencekkel. És ezeket sem volt nehéz figyelmen kívül hagyni, hisz a sztori végig érdekes, izgalmas, jó pár csavarral (a végén a feliratok között is van még pár képkocka). Mindenképp megérte a ráfordított időt. Egy elsőfilmes rendezőtől főleg szép teljesítmény, remélem, a későbbiekben is hozza ezt a szintet.

2020.12.22 Nagy Tamas

Óriási meglepetés, fordulatos, 2 órányi izgalom. Ajánlom mindenkinek.

2019.10.10 pepetherock

Ez a film minden fronton hihetetlen - ördögi, bonyolult, és olyan karakterek szerepelnek benne, hogy nehéz eldönteni, melyik a kevésbé gonosz. Remek film!

(2021. 03. 11.)
Aki szereti az időmanipulációs történeteket és a feszültséggel teli thrillereket, annak egy nézést mindenképpen megér a film, mert üdítő színfolt a palettán. Több