Megrepedve (2019)

Lucy Capri
Stephen Tobolowsky
Lucy Capri
Sam Worthington

Tanovszky   2021. 10. 08.

Érdekes pszichothriller

Eltűnik a gyereke, majd mindenki letagadja a létezését. Ilyet már láttunk a Légcsavarban. Azon filózunk, hogy kinek van igaza, a szülőnek ment el az esze, vagy tényleg elrabolták a gyereket. És ezt a kétséget tartja fenn a rendező mesterien. Az egyik jelenetben ezt bizonyítja, a másikban az ellenkezőjét. Nem lehet tudni, hogy amit látunk, igaz-e, és ez tartja fenn az izgalmat. A végén persze kiderül, hogy mi történt valójában.

indingo   2019. 10. 23.

Érdekes történet, sokszor fordul benne a kocka. A közepe táján nekem már picit unalmas volt, és a vége fele lehetett sejteni a dolgokat, túl sok utaló jel volt rá.

Sabnock Sanatory   2021. 07. 08.

Keresem a családom

Elárulom, Sam Worthingtont kedvelem mint színészt, nagyot alakított a Titánok Harca és a Titánok Haragja, plusz többek között az Everest című mozifilmekben is. Úgy ültem le a film elé, hogy kellemesen kikapcsolódjak, ami, ha őszinte akarok lenni, sik... teljes kritika»

Szilonka   2020. 02. 05.

A története, ha valaki meséli, nem túl izgalmas, de a történet előmenetelében, a történet kibontásában olyan eszközöket alkalmaztak a készítők, ami érdekessé tette a filmet.

TomÁcs   2019. 10. 24.

Helyenként kicsit gyermeteg volt a történetvezetés, de összességében érdekes film volt, és kicsit megindító is.

MMcFly2015   2019. 10. 17.

A műfajban nem egy kiemelkedő darab, de Sam Worthington kihozza belőle a maximumot

Mivel a film egyetlen nagy fordulatra építi az egész történetet, szinte lehetetlen SPOILER mentesen leírni a megalkotott véleményt, így kérlek: csak akkor olvasd el, ha már láttad! A Netflix egyik legjobb thrillereként emlegetik több filmajánló felü... teljes kritika»

VvV   2019. 10. 26.

Nem ez a film fog igazi díjesőt hozni Sam Worthingtonnak, de egy elég jól felépített, "okos" film ez.