Edii   2015. 09. 15.

Tudományos, jókat is mond, de szerintem sok újjal már nem szolgál, csak a meglévő tudásanyagunkat ismételgeti.

edessszilvia   2017. 11. 09.

Érdekes, sőt, némely megállapításra, bizonyítékokkal alátámasztva, igen lenyűgöző, vagy éppen elképesztő. Hitelesnek tűnik, sok rejtélyről lehúzza a leplet.

gaboca1981   2015. 05. 18.

ha lemaradtál egy részről, esetleg megismételnéd az indavideon keresztül ezt megteheted. magyar szinkronnal http://indavideo.hu/profile/puffball/all-videos tudást nem elzárni, megóvni hanem mindenki számára elérhetővé kell tenni. az érdek nem írhatja felül az értést.

pi   2015. 11. 30.

Nagyon érdekes és rém izgalmas dolgokat tár fel a világegyetemmel kapcsolatban, s mindezt érthetően elmagyarázva és szemléltetve. Nagyon szeretem ezt a sorozatot!

petresku   2015. 10. 21.

Sosem gondoltam volna, hogy lesz olyan tudományos jellegű sorozat, melyetvárni fogok epizódról epizódra, de ezzel a sorozattal így jártam. Nagyon megszerettem, mert érdekes és közérthető.