Édesvízi szörnyek

Édesvízi szörnyek

River Monsters

A sorozat olyan érdekes és ijesztő állatkülönlegességeket, elsősorban halakat mutat be, melyek létezéséről a hétköznapok embere eddig nem is tudott.

(erare)

7. évad (2015) - 11 epizód
8. évad (2016) - 13 epizód
9. évad (2017) - 6 epizód

2020.09.30 jfruzsi97

Azt hittem annó, hogy valami kis horgászásról szól, amit pár perc után úgy is megunok.De,nem. Nagyon jól fel van építve egy-egy eset (baleset, haláleset), érdekesen, "misztikusan" van előadva, amitől az ember tényleg úgy érzi, hogy valami viziszörnyről és annak megtalálásáról van szó.

2019.02.23 Norbert93

A kevesebb néha több

Olvastam a könyvet is, s mit ne mondjak nem semmi, amit ez a férfi lerakott az asztalra és a műsor is nagyon jól sikerült, de ez a túlmisztifikálások meg halandzsák az 500 kilós vagy 5 méteres halakról több esetben a sorozat és a hitelesség rovására. Ennek ellenére nagyon szeretem, de sok esetben a fentiek miatt hatásvadásznak és időkitöltésnek érzem.

2018.12.13 harnas1207

Szeretem nézni az epizódokat, mert kíváncsi vagyok ezekre a halakra. Nagyon sok érdekességet mutattak már. A kifogásukat illetően azonban már szkeptikus vagyok. Többször is az volt az érzésem a nagy horgász horgára inkább csak ráakasztották a halat, ... Több

2015.10.09 Alexa

Úgy tudok izgulni mindig, hogy sikerül-e kifognia az éppen aktuális szörnyet, mintha legalább az életem múlna rajta. Amikor tehetem megnézem, azt sajnálom, hogy össze-vissza adják és nem mindig sikerül megnézni

Amikor Wade elkap egy állatot – legyen szó akár kutatásról, akár sportról –, mindig visszaengedi őket a szabadba. Először biológus, másodszor pedig horgász, vagyis a tudomány és a környezettudatosság mindig az első két dolog a fejében. Ezen egzotikus tengeri állatok elfogása rossz hír lenne számára, valamint az ökoszisztémának is.Szerző: jfruzsi97

Négy óra volt a leghosszabb idő, amit egy hal orsózására fordítottak.Szerző: jfruzsi97

Wade egy kis bajba keveredett, amikor még 1984-ben a Mekong folyóban horgászott. A hatóságok kémként tartóztatták le, sőt kihallgatásnak vetették alá.Szerző: jfruzsi97