Egy chatszoba borzalmai (2022)

Cyber Hell: Exposing an Internet Horror

SzupiMester   2022. 05. 29.

De miért is naívak ennyire a azok a fiatalok? Én arról csinálnék inkább filmet.

JRD   2022. 05. 23.

!!!

Néha a Netfix is alkot jó dolgokat. Ez a dokumentumfilm olyan! Hogyan válhat valaki szexuális tárggyá? Hogyan válhat valaki kiszolgáltatottá annyira, hogy már a szobáját sem meri elhagyni? Hogyan lehet egy lelkiismeretlen bűnöző egy chatszoba mindenható ura? Hogyan válnak egyszerű emberek szexuális rabszolgává a neten? Mi vezet el addig, hogy a világ előtt értelemesnek tűnő emberek aberrált örömöt lelnek fiatalok lelki kínzásában és zsarolásában? Milliónyi kérdés, melyre nem kapsz választ, ha megnézed ezt a dokumentumfilmet. Ám, ha mégis választ találsz némelyik kérdésre, sok másik vetődik fel benned azonnal. Viszont fontos róla beszélnünk! KELL róla beszélnünk, hiszen sok gyermek gyakorlatilag ellenőrizetlenül éli az életét a neten. Nem kevés eset van, amikor már csak akkor kérnek segítséget, mikor már pszichológiailag teljesen rámentek. A tabutémák nem fújnak ki a korán kezdett szexuális életben, vagy a nem kívánt terhességben. Ne foglalkozz azzal, hogy épp egy ázsiai chatszoba a történet fő területe. Ez bárkivel, bármikor, bárhol megtörténhet! Mindenki számára ajánlom! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!