Ek Rishtaa: The Bond of Love

Ek Rishtaa: The Bond of Love

Ek Rishtaa - The Bond of Love
Képek
Videók

Ek Rishtaa szó szerint: Egy kapcsolat-ot jelent, de a film valójában rengeteg kapcsolatot mutat be: apa-fiú, anya-fiú, szülő-gyermek, báty-nővér, fiú-lány, munkáltató-munkavállaló, após-vő stb. És ezek a kapcsolatok szinte mind zátonyra futnak a film során.

(e-batta)

2016.09.10 e-batta

Végigkínlódtam...

A kapcsolatok elsorvadásáról szól a film, lassan, fokozatosan, és meglehetősen szájbarágósan, mint egy tanmese, de a bizalmat alapjaiban mérgezi meg, hogy a családfő nem lát tovább az orránál, és meglehetősen vaskalapos nézetei vannak. És a felszínes... Teljes kritika

A film összbevétele 335 431 dollár volt (imdb.com).

Pletykálták, hogy Rekha játszaná Amitabh Bachchan feleségét, de Amitabh megerősítette, hogy kilép a projektből, ha Rekhát szerződtetik, így Rakhee Gulzar vállalta el a szerepet.Szerző: e-batta

Juhi Chawla terhes volt a forgatás idején, ahogy állapota egyre inkább láthatóvá vált, úgy változtatták meg a jelenetek felvételét, a legvégső jelenetben, a családi összejövetelben pedig már nem is jelenik meg.Szerző: e-batta

Az első olvasópróbán, amikor összeolvasták a forgatókönyvet, Akshay Kumar elsírta magát, mert úgy érezte, hogy saját életének tükörképét olvassaSzerző: e-batta

rendező először egy thrillert akart leforgatni, de aztán úgy döntött, hogy változtat a terven, és egy családi dráma hullámvölgyeit mutatja be, olyan családi kapcsolatokról, amelyeket személyesen is átélt.Szerző: e-batta