Pamacs, a Mikulás kis rénszarvasa

Pamacs, a Mikulás kis rénszarvasa

Elliot the Littlest Reindeer
Fintil

Amikor Blitzen december 21-én bejelenti a visszavonulását, egy törpe lovacskának minössze 3 napja van arra, hogy bizonyítsa rátermettségét, és helyet kapjon a Mikulás csapatában.

(Varga_Júlia)

Forgatókönyvíró: Jennifer Westcott
Ország: Kanada
Premier (HU): 2019.12.05. | Telekom TVGO (2020.11.30.)
Forgalmazó: ADS Service

KULCSSZAVAK

2019.12.09 Ms. Akárki

Egyszernézős csupán. Főleg kisebb gyerkőcöknek ajánlom mert és konkrétan majd bealudtam rajta. Az animáció szerintem nagyon csúnya és apoénok is gyengécskék. Sajnos ez egy tucatfilm lett így ünnepek közeledtével.

2018.11.07 Attila

Hát ez valami csodálatos volt, örülök, hogy az ünnepek közeledtével készült egy újabb karácsonyi történet, így legalább nem csak az unásig ismételt karácsonyi filmeket nézhetjük. Nagyon cukik a kis manók, szerintem bárkit levesznek a lábáról. Az alap... Több

2019.11.30 ruman666

Én elhiszem, hogy manapság nehéz jó animációs mesét jó történettel csinálni, de sajnos ez a Pamacs izé mintha meg se próbálná. Vesz egy jól bevált receptet és arra kísérel meg építeni, de sajnos ez nem működik, így eléggé unalmasra is sikeredett. Sajnálom.

2019.12.01 Kiro93

Szerintem ez tipikusan az a mese, amely egyszeri nézésnek elmegy, nem egy borzalmas animáció, de nem is az a kategória, amit bármikor, bárkivel meg lehet nézni. Sajnos ilyenből egyébként is egyre kevesebb van.

2019.05.16 Fintil

Nagyon emlékeztet a Rudolf, a rénszarvasra, mindkét történet főszereplője szeretne a Mikulás szánhúzója lenni. De míg a Rudolfban kedves arcú, szerethető figurák vannak, akik igazi karácsonyi hangulatot tudnak teremteni, a Pamacs állatkái nem igazán ... Több

A film 42 290 315 forintos bevételt termelt Magyarországon. A hazai mozik összesen 32 335 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.