Ms. Akárki   2019. 12. 09.

Egyszernézős csupán. Főleg kisebb gyerkőcöknek ajánlom mert és konkrétan majd bealudtam rajta. Az animáció szerintem nagyon csúnya és apoénok is gyengécskék. Sajnos ez egy tucatfilm lett így ünnepek közeledtével.

Kiro93   2019. 12. 01.

Szerintem ez tipikusan az a mese, amely egyszeri nézésnek elmegy, nem egy borzalmas animáció, de nem is az a kategória, amit bármikor, bárkivel meg lehet nézni. Sajnos ilyenből egyébként is egyre kevesebb van.

ruman666   2019. 11. 30.

Én elhiszem, hogy manapság nehéz jó animációs mesét jó történettel csinálni, de sajnos ez a Pamacs izé mintha meg se próbálná. Vesz egy jól bevált receptet és arra kísérel meg építeni, de sajnos ez nem működik, így eléggé unalmasra is sikeredett. Sajnálom.

Fintil   2019. 05. 16.

Nagyon emlékeztet a Rudolf, a rénszarvasra, mindkét történet főszereplője szeretne a Mikulás szánhúzója lenni. De míg a Rudolfban kedves arcú, szerethető figurák vannak, akik igazi karácsonyi hangulatot tudnak teremteni, a Pamacs állatkái nem igazán győztek meg, nem is beszélve a bizarr, csöppet sem kedves ábrázatú Mikulásról. Nem hiszem, hogy karácsonyi toplistás lesz ez a mese.

Attila   2018. 11. 07.

Hát ez valami csodálatos volt, örülök, hogy az ünnepek közeledtével készült egy újabb karácsonyi történet, így legalább nem csak az unásig ismételt karácsonyi filmeket nézhetjük. Nagyon cukik a kis manók, szerintem bárkit levesznek a lábáról. Az alapsztori elég klisés, de ez nem akkora tragédia, alig várom, hogy a gyerekekkel is megnézhessük.