
Vélemények (1)
Írj véleményt
Beszippant az atmoszféra...
Semmit nem tudtam erről a filmről, de nagyon kellemesen csalódtam. Már az első percben megfogott a látvány (AHS-re emlékeztetett a főcím), a bőröm alá kúszott, és egyszerűen muszáj volt nézni. Tetszett, hogy nem magyarázták túl, nem rágták a szádba a... Több