N/A

Girls und Panzer

Nishizumi Miho egy átlagos középiskolás lány, egy egyáltalán nem átlagos környezetben - ugyanis a Girls und Panzer világában a középiskolák hatalmas repülőgép anyahajók, melyekre komplett városokat húztak, valamint a sportágak közül a legnépszerűbb sem a kosárlabda. A Sensha-do egy tankokkal… Több

Premier: 2012.10.09.

2018.04.27 JokerOmen

Tankok és lányok. Életem legelső animéje volt és bevallom, már a koncepció ötletétől is viszolyogtam a legelején. Tudtam, hogy japán rengeteg furcsaság megteremtője, azonban nem hittem volna, hogy a keleti kultúra sokkal jobban képes megfogni a sport... Több

Az anime sikerei után Oarai városa bevezetett több az animéhez és a tankokhoz köthető műsort a rendszeres tavaszi fesztiváljukba.Szerző: JokerOmen

Az animében szereplő Oaarai városa a valóságban is létezik, és igen sok elemét mintázták az Ibaraki prefektúrában fekvő városról.Szerző: JokerOmen

Reizei Mako nevének kiejtése hasonlít a "Lazy"-re - rá pedig igazán jellemző a lustaság.Szerző: JokerOmen

Az Ördöghal csapat lövésze a virágkertészkedésről ismert Hana nevének jelenetése japánul "virág".Szerző: JokerOmen

Erika Itsumi tankja, egy Tigris 2-es, melyre fel van festve a 212-es szám. A 2. világháborúban Michael Wittmann, a nehézpáncélos haderők egyik legsikeresebb parancsnoka is egy Tigris 2-est irányított, melyen a 212-es szám szerepelt.Szerző: JokerOmen