Ha kedd van, akkor ez Belgium

If It's Tuesday, This Must Be Belgium
Videók

2019.07.02 petresku

Milyen volt Európa az Euró és az Unió előtt? Hát valami ilyesmi. Persze ehhez hozzá kell tenni, hogy ez alapvetően egy karakterszínészekre kiélezett helyzet komédia, szóval a valóság nyilván szürkébb volt, de az viszont kit érdek!

2016.06.30 veress75

Igaz, hogy van benne néhány jó komikus (Peggy Cass, Norman Fell), de semmi érdekeset nem csinálnak. Peggy Cass karaktere is csak képeslapokat ír, ahol megjelöli hogyan kell betűzni a helyi nyelven. Ez nem elég ahhoz, hogy egy vicces karaktert létrehozzon.

2016.09.21 nándi99

Alapvetően működik ez a film, jók a poénok, szerethetőek a karakterek, és a mellékszereplők is igényesek, néha kissé karikaturisztiusak, de sebaj. Nem túl izgalmas, inkább könnyed film.

2014.11.21 Remes982

Hát ez a film tele van igazi figurákkal. Nem biztos, hogy minden színész jó alakítást tudott volna nyújtani ettől különböző stílusú szerepben, de így legalább megmutathatták tehetségük legjavát. Egy-két ponton már-már túltolták a fazont, de ettől még élvezhető és vicces a film.

2016.08.13 kuba.pal

Nagyn kedves film, ami nem csak Európa nagyobb városaiba repít el minket, de vissza is invitál a hatvanas évek végére. Varázslatos hangulatban telik e ez a másfél óra, amit paprikás humorral tettek igazán szórakoztatóvá.