Játssz egy LG Q6-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

Janis: A Janis Joplin-sztori

(Janis: Little Girl Blue)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Deku   2017. 09. 13.

Ez végre egy igazán szórakoztató és látványos film lett. A tekintetet végig a képernyőre szegezi és még a fülnek is kellemes pillanatokat okoz a zene. Szerintem ez valami fantasztikus film lett.

Ancsus   2017. 02. 08.

Érzelmileg igen megkapó film. Janis Joplin élete és dalai olyan érzéseket keltenek bennem életre, melyeket igen nehéz szavakba önteni. Érdemes megnézni.

szanko   2017. 07. 26.

Nagyon-nagyon jó. Azt hiszem tényleg ilyen lehetett, mint amilyennek ez a film mutatta be. Jók a visszaemlékezések, és a Janis bevágások is. A hangja pedig zseniális. Az biztos, hogy érzelemmentesen nem lehet végignézni. Elképesztő energiát közöl még így felvételről is. Nézzétek meg, érdemes!

tamas84   2016. 06. 28.

Méltó megemlékezés az ikonikus énekesnőről, simán mellé tudom tenni a tavalyi Amynek. Nagyszerű film, amit nem csak a rajongóknak tudok jó szívvel ajánlani.

Dann007   2016. 06. 17.

Intelligens és nagyon személyes portré, csak azért nem adok öt csillagot, mert az nálam csak a korszakalkotó filmeknek jár. De egyébként kiváló mozi!

Janis Joplin

Nem Janis Joplin legendájáról, hanem a texasi lány magányáról szól Amy Berg dokumentumfilmje. SOÓS TAMÁS KRITIKÁJA. több»

A 20. század egyik legnagyobb énekesnőjéről készült életrajzi dokumentumfilm nem újítja meg a műfajt, de a célját teljesíti. 65/100 több»