Janis: A Janis Joplin-sztori

Janis: Little Girl Blue

2020.01.21 TeeRPaaK

good

2017.09.13 Deku

Ez végre egy igazán szórakoztató és látványos film lett. A tekintetet végig a képernyőre szegezi és még a fülnek is kellemes pillanatokat okoz a zene. Szerintem ez valami fantasztikus film lett.

2016.06.28 tamas84

Méltó megemlékezés az ikonikus énekesnőről, simán mellé tudom tenni a tavalyi Amynek. Nagyszerű film, amit nem csak a rajongóknak tudok jó szívvel ajánlani.

2017.02.08 Ancsus

Érzelmileg igen megkapó film. Janis Joplin élete és dalai olyan érzéseket keltenek bennem életre, melyeket igen nehéz szavakba önteni. Érdemes megnézni.

2017.07.26 szanko

Nagyon-nagyon jó. Azt hiszem tényleg ilyen lehetett, mint amilyennek ez a film mutatta be. Jók a visszaemlékezések, és a Janis bevágások is. A hangja pedig zseniális. Az biztos, hogy érzelemmentesen nem lehet végignézni. Elképesztő energiát közöl még így felvételről is. Nézzétek meg, érdemes!

2016.03.23 lexlutor

Nagyon tetszett, hogy egy olyan oldaláról ismerhettem meg az énekesnőt, melyről nem igazán tudtam, pedig nagyon kedvelem a munkásságát. Amy Berg nagyon értő módon nyúlt hozzá az örökségéhez, le a kalappal.

2016.06.17 Dann007

Intelligens és nagyon személyes portré, csak azért nem adok öt csillagot, mert az nálam csak a korszakalkotó filmeknek jár. De egyébként kiváló mozi!