Az Igazság ligája: Időcsapda

Az Igazság ligája: Időcsapda

JLA Adventures: Trapped in Time
Videók

Superman és barátai kiiktatják a gonosz Lex Luthort, aki a Föld jégsapkáit akarta manipulálni. A gonosz Luthor egy jégtábla fogságába került - mindenki halottnak hiszi mindaddig, amíg évekkel később egy csapat iskolás a múzeumban véletlenül életre nem kelti. Luthor visszautazik… Több

Premier (HU): 2014.06.03.

2016.10.03 zoleykrajcsi

Nekem nagyon bejött Az Igazság Ligája: Időcsapda című film, elég sok hasonlóságot felfedeztem közte és a Justice League rajzfilmek között, de egy nagy különbség azért mégis volt: ez kevésbé brutális, ellenben igen szórakoztató.

A mandolin játék, ami Martha és Jonathan Kent kocsijában hallatszódik, a rendezőnek tulajdonítható.Szerző: Bogi87

Az igazsághoz tartozik, hogy Robin sosem volt Liga-tag. Az egyetlen kivétel Bruce Wayne halálakor következik be, mikor Dick Grayson magára ölti Batman szerepét. Ugyanakkor ez esetben sem Robin-ként válik taggáSzerző: Bogi87

Lynell Forestall és Danny Kimanyean alkották meg a film karaktereit. Érdekesség, hogy önmagukat is megformálták, így figurájuk szerepel a filmben.Szerző: Bogi87

Karate Kölyök kinézetét Jay Oliva-ról mintázták.Szerző: Bogi87

Az alkotók elmondták, hogy egy olyan filmet szerettek volna alkotni, melyben megjelenik a faji sokszínűség. Két szereplő e célból került bele az Időcsapdába. Ők Hajnalcsillag (arab) és Karate Kölyök (ázsiai).Szerző: Bogi87