Az Igazság ligája: Időcsapda (2014)

JLA Adventures: Trapped in Time

zoleykrajcsi   2016. 10. 03.

Nekem nagyon bejött Az Igazság Ligája: Időcsapda című film, elég sok hasonlóságot felfedeztem közte és a Justice League rajzfilmek között, de egy nagy különbség azért mégis volt: ez kevésbé brutális, ellenben igen szórakoztató.

A mandolin játék, ami Martha és Jonathan Kent kocsijában hallatszódik, a rendezőnek tulajdonítható.

(Bogi87 )

Az igazsághoz tartozik, hogy Robin sosem volt Liga-tag. Az egyetlen kivétel Bruce Wayne halálakor következik be, mikor Dick Grayson magára ölti Batman szerepét. Ugyanakkor ez esetben sem Robin-ként válik taggá

(Bogi87 )

Lynell Forestall és Danny Kimanyean alkották meg a film karaktereit. Érdekesség, hogy önmagukat is megformálták, így figurájuk szerepel a filmben.