Batman: Az Arkham ostroma

Batman: Az Arkham ostroma

Batman: Assault on Arkham

Batman kétségbeesett nyomozásba kezd, hogy megtalálja a Joker által elrejtett bombát, míg Amanda Waller felbéreli az újonnan alakult Öngyilkos osztagot, hogy betörjön az Arkham Asylumba, hogy visszaszerezze a Rébusz által ellopott létfontosságú… Több

Premier: 2014.07.25.

2017.09.13 Deku

Hatalmas nagy csalódást okozott ez a film, voltak elvárásaim is persze de ezt nem ütötte meg. Lehet, hogy pont emiatt bukott meg nálam ez a film. A történet nagyon lapos lett akárcsak a karakterek.

2017.03.31 dulkap

Ez az eddigi legjobb DC rajzfilm, amit eddig láttam. Nem akartak mindenféle korhatárba beleférni és emiatt igazán visszaadja a DC sötét és brutális világát. Remek karakterek, szép rajzok és jó forgatókönyv. Még élőszereplős változatban is megnézném.

2015.11.21 somi

Remek rajzfilm, végre egy kicsit komorabb, komolyabb hangvételű, felnőtteknek való animációs adaptáció. Harley Quinn számomra örök, már miatta is csak szeretni tudom.

2016.10.01 krajcsie

A Batman: Az Arkham ostroma egy igen látványos és izgalmas egész estés rajzfilm lett, örülök, hogy láttam, tetszett, akár egy folytatást is el tudnék hozzá képzelni. Humor is akad benne bőven, ami külön pozitívum.

Az eredeti tervek szerint a Batman: Az Arkham ostroma egy videojáték alapján épület volna fel, melynek neve Batman: Arkham Asylum. Végül azonban elvetették ezt az ötletet, bár az alapkoncepció némiképp megmaradt, ugyanis e játék 3. részének (Arkham Origins) folytatástörténete a film.Szerző: Bogi87

A film bevétele kb. 4.5 millió dollárra rúgott.Szerző: Bogi87

A filmben van egy jelenet, mikor Harley az elmegyógyintézetben kutakodik mestere cuccai között. Az egyik dobozból egy maszkot vesz elő. Ez a maszk pontosan ugyanúgy néz ki, mint amit Joker viselt a bankrabláskor A Sötét Lovag című filmben. Szerző: Bogi87

A film számos utalást tartalmaz valamennyi "igazi" Batman mozira.Szerző: Bogi87

A film története kb. 2 évvel korábban játszódik, mint az Arkham Asylum számítógépes játék cselekménye. Szerző: Bogi87