Az állat

Az állat

L'Animal
Videók

Egy kaszkadőr pár kalandjait meséli el a film, akik Franciaországban keverednek bajba.

(Hupka Adrián)

Rendező: Claude Zidi
Ország: Franciaország
Premier: 1977.10.05.

2021.07.26 Esem

Vannak a filmnek jó pillanatai, gyors és ütős poénjai és emlékezetes jelenetei. Összességében egy könnyed, egyszernézős vígjáték.

2019.11.15 MP170506

Nagyon szeretem Jean-Paul Belmondot, de sajnos ezen a filmen még ő sem tudott segíteni. Maga a történet nem volt rossz, jól kitalálták. De a poénok lehúzták a filmet, néhány poén ultragázra sikerült, az már nem vicc kategória, hanem szánalom. A színé... Több

Az egyik jelenetben Belmondo 80 lépcsőfokon gurult le, de nem találta tökéletesnek, ezért újra megcsinálta. Sajnos rosszul esett, amelynek eredménye szalagszakadás és ficam lett, de ez sem akadályozta meg, hogy kötéssel a lábán még kétszer megismételje a jelenetet.Szerző: Thibo84

Ebben a filmben van egy jelenete Belmondónak egy tigrissel, amiben megküzd a nagymacskával. A felvétel előtt két hétig Belmondo etette a tigriseket, hogy megszokják a szagát. A forgatás napján a harc első jelenetei jól sikerültek, ám az éjszakai felvételt egy másik tigrissel csinálták meg, akit az éjszaka közepén ébresztették fel, ezért morcos volt. Ráadásul nem javított a hangulatán a kiabálás, az idegeskedés és a reflektorok, ezért a tigris a mancsaival majdnem megfojtotta Belmondót, és egy kis darabot le is harapott a füléből.Szerző: Thibo84

A stáblista szerint Julien Guiomar játszotta Fechnert. Christian Fechner volt ennek a filmnek a producere.Szerző: Thibo84

Ez volt Raquel Welch utolsó mozifilmje egészen a Csupasz pisztoly 33 1/3: Az utolsó merényletig (1994).Szerző: Thibo84