Level Up

Matt és Anna egy fiatal pár, akik Londonban élnek. Annának szilárd elképzelései vannak a jövőjével és a karrierjével kapcsolatban, Matt azonban tanácstalan, éppen értelmet próbál találni az életének. A felszínen boldogok, de a felszín alatt feszűltség gyülemlik fel. Egy reggel álarcos… Több

Rendező: Adam Randall
Forgatókönyvíró: Andrew Orr, Adam Randall, Gary Young
Zene: Plaid
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2016
Joshua Bowman
Joshua Bowman

2018.10.15 emiel

Én az első 35 percig bírtam ezt a filmet, majd a zene elviselhetetlensége miatt, meg azért mert nem volt érdekes, amit láttam, inkább kikapcsoltam.

2017.09.23 HercegPeter

Ez a film egy nagy összevisszaság. Semmi értelme. Nem igazán tudom, hogy mit akartak elérni ezzel a filmmel. Teljesen logikátlan az egész. Lehetett volna egy-két érdekesebb jelenet de mindet elbénázták. Kár időt pocsékolni rá.

2016.06.29 totykos

Nekem kifejezetten tetszett ez a film. Olvastam róla elég sok negatív kritikát. Szerintem teljesen rendben volt, habár a forgatókönyvön még lehetett volna egy kicsit dolgozni és a színészek sem fognak ezért a unkáért Oscart kapni.

A Keményítőkúra plakátja látszódik a pláza mozija előtt kiplakátolva, mikor Matt ott fut el.Szerző: mamiéstöti2

Amikor Matt a plázában lévő mozi előtt fut látszódik a háttérben a Smile című film plakátja.Szerző: mamiéstöti2