
Vélemények (6)
A norvég verzió, az Új barát karácsonyra egy nagyon jól sikerült sorozat. Ebből készítettek egy olasz változatot, ami szinte teljesen ugyanaz, mint a másik. Valószínűleg, aki ezt látja először, annak ez tetszik jobban, aki pedig a másikat, annak az. ... Több
Nem érdemes nekiállni, nem értem miért sorozatot csináltak ebből az ötletből. Egy átlagos romantikus filmnek még elment volna, de ez így széthúzva csak kínszenvedés.
Én nagyon jókat szórakoztam ezen a minisorozaton. Kellemesen humoros és nem túl bugyuta. A szereplők szimpatikusak voltak és jól játszottak. A történet pedig kerek egész és még karácsonyi hangulata is van. Csak ajánlani tudom! :D
Ha annyira nem ismeri az ember a skandináv változatát, akkor ez tökéletes sorozat, ha az ember kikapcsolódni akar. A zene, amit választottak hozzá, az nagyon feldobja. Könnyed, karácsonyi hangulat. Az olasz város látványában is van részünk. Jó végigk... Több