
Vélemények (1)
Írj véleményt
Egy véletlen találkozás
Kezdeném azzal, hogy Catherine Oxenbereg néhány jó alakítását már láttam, de ebben elég gyengén szerepelt. Maga a történet elég jól ki van dolgozva és a történet is szépen halad a maga medrében, valamiért mégis van egy kis hiányérzetem a befejezéssel... Több