
Vélemények (2)
Írj véleményt
Az egész egy megrendezett...
Az a benyomásom, hogy az egész egy forgatókönyv alapján készül. Ha nem, akkor viszont a testvérpár túljátssza a szerepét, és ráadásul le is húzzák a szerencsétlen megrendelőket. Eddig még nem láttam olyan részt, amiben kijöttek volna az előre bejelen... Több