Sanam Teri Kasam (2016)

Sanam Teri Kasam

e-batta   2017. 01. 27.
Ritka kincs ez a film

Baráti társaságom információi alapján már jó előre felkészültem, mielőtt elindítottam volna a filmet, magam mellé raktam egy nagy adag papírzsebkendőt, de erre azért én sem számítottam. Nemcsak a papírzsebkendőből fogytam ki, de a konyhai papírtörlőből és szalvétából is. Persze ehhez az is kellett, hogy egymás után négyszer (!) néztem meg a filmet, mindannyiszor jó sokat bőgve. Nem kell arra gondolni, hogy ez valami mazochista önsanyargatás lenne, egyszerűen annyira magával ragadott a történet és a szereplők, hogy folyvást késztetést éreztem arra, hogy elölről újranézzem. Pedig a szereplők ún. noname-színészek, számomra semmit sem mondtak a nevek, Harshvardhan Rane idáig a telugu filmiparban... több»

Dzseni1234   2019. 01. 04.

Meg szeretném kérdezni hogy hol tudnám ezt a filmet meg nézi? Előre is köszönöm

justynaw   2016. 12. 07.

sikerült az indiaiaknak a lehetetlen, és bebizonyították, hogy lehet úgy is hosszú, akár két és fél órás romantikus filmet készíteni, hogy az végig szórakoztató legyen. kellemes meglepetés