Devdas

Devdas Mukherjee tíz év Londonban töltött év után jogászként tér vissza gazdag szülei otthonába, Indiába. A szomszédban lakó gyönyörű Paro, akire kislányként emlékezett, időközben gyönyörű nővé érett, Devdas pedig szinte azonnal beleszeret. Hamarosan feleségül kéri… Több

Ország: India
Premier (HU): 2005.06.18.
Madhuri Dixit
Madhuri Dixit

2018.06.11 Mayolika

Úgy alakult, hogy előbb láttam Sanjay Leela Bhansali későbbi filmjét, a Goliyon Ki Rasleela Ram-Leela-t,mint ezt, és és megállapítom,, hogy Bhansali nincs túl jó véleménnyel férfitársairól. Mindkét filmben a nők a bátrak, akik bármire képesek és haj... Több

2016.10.14 spidey

Lám lám, ékes bizonyítéka annak, hogy nem csak a japánok és a kóreaiak képesek elképesztően tökéletes látványvilágú, érzelmes love story-kat filmre vinni.

2015.07.23 Sziszi

...és az a soundtrack...igazi csemege. Finom kis filmecske! :?)

Neeta Lilla jelmeztervező egy nagy, hímzett, zöld anarkalit tervezett a Maar Daala című dalhoz, melynek kb. 15 kg volt a súlya.Szerző: e-batta

Shahrukh Khan valóban alkoholt ivott a részeg jelenetek alatt, és volt, hogy emiatt újra kellett forgatni azokat.Szerző: e-batta

K. Chopra producer rendelkezett a Devdas címének jogával, és nem volt hajlandó átadni azt. Egy ponton Sanjay Leela Bhansali már azon volt, hogy a filmnek Aaj Ka Devdas címet adja, de végül K. Chopra eladta a jogot egy magasabb árért.Szerző: e-batta

A kathak-mester Birju Maharaj koreografálta a Kaahe Chedd Mohe dal táncát, kifejezetten Madhuri Dixitnek.Szerző: e-batta