X+Y

indingo   2019. 02. 11.

Elég szomorú film. Nagyon depis a hangulata. Maga a története érdekes és érzelmes. Asa Butterfield remekül alakítja a főszerepet.

Timcsi   2019. 02. 19.

Én egy lendületesebb filmre számítottam. Eléggé depressziós a hangulata és a karakterek sem túl izgalmasak. Közepes.

golyo95   2019. 08. 14.
Várd ki a végét...

Egy picit nehezen indul, a második felétől találtak rá a filmre. A színészi alakítás tökéletes, a zene is kiváló! A dráma nagyon szépen van kibontva és az utolsó 10 perc miatt megérte kivárni a végét. Egy beteg fiú problémái, egy édesanya fájdalma és szeretete...Úgy gondolom ez a film sokkal több, mint ami. A kimondatlan dolgok hatalmas üzenettel bírtak. Köszönöm az élményt!

Jo Yang
Jo Yang