Mini páros(A pöttöm pár)

Mini páros(A pöttöm pár)

The Little Couple

A Mini páros című reality-sorozatban Bill Klein és Dr. Jen Arnold kisnövésű emberként bizonyos területeken nehezen boldogul az átlagmagasságra tervezett világban. A házaspár lakhelyváltoztatás miatt új otthon keresésébe kezd és felmerül bennük a családtervezés kérdése… Több

Premier: 2009.01.14.

5. évad (2012) - 35 epizód
6. évad (2014) - 16 epizód
7. évad (2014) - 12 epizód

2020.02.17 Szilonka

Nagyon helyes kis sorozat. Szimpatikus a párocska. Érdekes bepillantani a nem mindennapi életükbe.

2018.01.01 indingo

Egy különleges történet a két kisember kapcsolata. Nem a legelejétől nézem, de nagyon megindító sorozat. Az örökbefogadásos részek elmondhatatlanul tetszettek.

2015.04.14 despy

Először azt gondoltam, hogy ez is egy előre megírt forgatókönyv és a meghatározott időben elhelyezett nevetéspontokból összekovácsolt reality lesz, de kellemesen csalódtam. Valódi emberi reakciókkal találkoztam, s ettől nagyon hiteles és nagyon szép lett ennek a két kisnövésű embernek az élete.

2016.02.18 TPetty

Különleges sorozat egy igazán nem mindennapi házaspárról. Szerintem érdemes volna mindenkinek belelesni egy-egy epizódba, hogy lássa: a mi egészségesnek és átlagosnak mondott életünknél nehezebb és több kihívást tartalmazó sorsok is vannak.