Éjféli gospel

The Midnight Gospel

2020.12.30 MULTIMÉDIA

Világirodalmi teljesítmény

Kiváló és teljesen egyedi irodalmi alkotás. Szürreális, abszurd, roppant ötletes, őrült, skizofrén, kalandos, fékevesztett, kaotikus stb, és mindegyik történet extra szociológiai és társadalmi szürreális, valamint mindennapi értelmiségi és közhely filozofikus és pszichológiai, lélektani tanulmány. Valahogy mindig a South Park jut róla eszembe, ami egészen más, de hasonlóan világirodalmi értékű teljesítmény.

2020.04.14 Phalanx

Nem igazán tudnám megmondani, miről is szólt az első része, de abban biztos vagyok, hogy látni akarom a többit is, mert annyira elborult volt az egész, hogy tudni akarom, mi lesz belőle.

2020.04.13 LeRoly

Jobbkor nem is érkezhetett volna egy ilyen sorozat, a legtöbb ember most jobb híján úgyis az élet nagy kérdéseiről elmélkedik. Kicsit eszement, szokni kell a stílusát, de ha ez megvan, nagyon is élvezhető.

2020.04.25 despy

Bevallom őszintén, nekem erről az Adventure Time jutott eszembe, csak egy kissé könnyedebb és kevésbé borongósabb. Ettől függetlenül óvatosan bánnék azzal, hogy egy közös sorozatnézésre invitáljam a gyerekeket. :)

2020.04.22 nobody.zero

Oké, gyerekek, hát ezt egyszerűen még emészteni kell. Annyira szürreális, ugyanakkor annyira két lábon jár a talajon ez a mese, hogy az valami hihetetlen. Nem könnyű feldolgozni, amit láttam, de mindenképpen csakis ajánlani tudom mindenkinek!