Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Éjféli gospel (2020)

The Midnight Gospel

despy   2020. 04. 25.

Bevallom őszintén nekem erről az Adventure Time jutott eszembe, csak egy kissé könnyedebb és kevésbé borongósabb. Ettől függetlenül óvatosan bánnék azzal, hogy egy közös sorozatnézésre invitáljam a gyerekeket. :)

nobody.zero   2020. 04. 22.

Oké, gyerekek, hát ezt egyszerűen még emészteni kell. Annyira szürreális, ugyanakkor annyira két lábon jár a talajon ez a mese, hogy az valami hihetetlen. Nem könnyű feldolgozni, amit láttam, de mindenképpen csakis ajánlani tudom mindenkinek!

Phalanx   2020. 04. 14.

Nem igazán tudnám megmondani, miről is szólt az első része, de abban biztos vagyok, hogy látni akarom a többit is, mert annyira elborult volt az egész, hogy tudni akarom, mi lesz belőle.

FunBoi   2020. 04. 13.

Jobbkor nem is érkezhetett volna egy ilyen sorozat, a legtöbb ember most jobb híján úgyis az élet nagy kérdéseiről elmélkedik. Kicsit eszement, szokni kell a stílusát, de ha ez megvan, nagyon is élvezhető.