A selyemfiú

A selyemfiú

Toy Boy

1. évad (2019) - 13 epizód
2. évad (2021) - 8 epizód

Egy sztriptíztáncost tévesen vádolnak egy bűntény elkövetésével, így most bizonyítania kell az ártatlanságát.

(hp)

Ország: Spanyolország
Premier: 2019.09.06. | Netflix (2020.02.28.)

KULCSSZAVAK

2022.09.01 Paul56 Nézhetetlen

Ennyi baromságot, hülyeséget lehetetlenséget és hazugságot összehozni egy sorozatba nem kis teljesítmény.

2020.03.26 szf

Annyira tipikus spanyol sorozat. Cselszövések, semmi és senki nem az, aminek/akinek látszik, csavarok minden helyzetben, kiszámíthatatlan, már-már túlzottan megbonyolított fordulatok. Imádtam. Kellett most az életembe a napos tengerpart, meg a helyes... Több

2021.01.02 Hofi83

Jó volt...

Az egész film alatt fenntartották a kíváncsiságunk, mindig vártuk, mi lesz a folytatás. A vége viszont egyszerűen szánalmas, a rendezőnek szégyellnie kellene magát, hogy engedett olyan jeleneteket, mint a kötélen fuldokló áldozat finoman a kötéllel a padlóra engedése. Egyenesen röhejes volt... Volt még pár hasonló vicces jelenet, de ezenkívül mindenkinek csak ajánlani tudom.

2020.04.12 Gábor Simkó Nézhetetlen

Fos

Unalmas, hihetetlen, ennyi hülye egy rakáson nem is létezik, nyálas, egy szóval förmedvény. Szégyellem, hogy európai vagyok, hogy ilyen rakás sz*r itt készülhetett. Szerintetek egy feltételesen lévő embert hányszor csukhatják még le és engedhetik el? A történet maximum 6 rész 50 percenként bír el. A többi csak bamba nézés, hülye alsó tagozatos dialóg. Annyira sz*r, hogy még elemezni sem érdemes.

2021.05.29 Ani

vontatott

Össze lehetett volna sűríteni ezt a sorozatot másfél-két órába, akkor egy élvezhető, egyestés romantikus krimit kaptunk volna. Így nagyon unalmas volt, minden percben azon gondolkodtam, hogy kikapcsoljam-e. Viszont a sztori és a szereplők nagyon jók voltak, ezért nem kapcsoltam ki. Kivéve a főszereplő fiatal ügyvédnőt, akinek az állandó sértődött arcát kellett nézni, na ő borzasztó alakítást nyújtott, miatta is ki akartam kapcsolni sokszor.

Stockholm bandája
Pokoli nyaralás