Két nyár

Twee Zomers

2022.12.09 Lizi

Árnyalatok

Jó, hogy nem az értékelő csillagok/ vélemények alapján döntöttem arról, hogy megnézzem-e a sorozatot, vagy sem. Általában az értékelések egy filmről ténylegesen meghozzák a jósolt eredményt, de ebben az esetben megdöbbent az, mennyire nem egyezik utóbbi az én véleményemmel. A téma sokkoló. Ez igaz. Aki nem akar ezzel az iszonyatosan sokkoló témával foglalkozni, ne nézze meg ezt a filmet! Viszont, ahogy ezt a témát ábrázolják, megmutatják, annak minden finomhangolásával, rezdülésével együtt, az szerintem bravúrossá teszi a művet. A színészi játék is profi, és végtelenül tanulságos, elrettentő a történet.

2022.06.09 Idknw

Nagyon jól indult az eleje, de sajnos a vége nem lett olyan izgalmas, mint amire számítottam. A fiatalok jól játszottak, de az idősebbeket alakító színészek nem voltak jók. Lehetett volna jobb sztorit is kihozni belőle, jobb színészekkel, mert az alapötlet nagyon érdekes.

2022.04.25 hogerr

Nagyszerű koncepció, hihetetlenül gyenge kivitelezés. Nem hiszem el, hogy a színészek képesek voltak végigcsinálni néhány jelenetet anélkül, hogy megkérdezték volna a rendezőt, hogy ".... mi ez?".

2022.06.04 tbelina29

Nagyon jó sorozat, mindkét idősíkon jó színészekkel. Nagyon jó a rendezés és a zene is, le a kalappal.

2022.06.24 Márk Molnár

Ez mi volt?

Olvastam róla pozitív kritikát, ezért néztem meg, de azóta is csak kamillázok. A leggyengébb sorozat Netflixen, amit eddig láttam. Elképesztően gyenge, unalmas, lassú folyású sz*r.