Vélemények: Időtlen szerelem (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

Dann007   2019. 09. 13.

Nem hiszem, hogy vetekedhet a műfaján belüli love storykkal, amolyan gyengére sikerült próbálkozásnak nevezném. A cselekmény maximálisan kiszámítható, nincsenek nem várt fordulatok, a zenei betétek pedig néhány jelentnél annyira nem odaillők, mintha erőszakot követtek volna el az egész darabon. Nem túl meggyőző, de láttam már rosszabbat is.

kodin1   2019. 06. 15.

Ó jaj! Erősen gondolkodtam, mi jót írhatnék róla, de a szokásos, az igaz szerelem mindent túlél közhelyen kívül semmi sem jut eszembe. A zenéje nem tetszett, a koreográfián is lett volna mit csiszolni. Ez a történet szerintem sokkal többet rejt magában, mint amit kihoztak belőle.