Életem nyara

Életem nyara

A Week Away

Will Hawkinsnak meggyűlik a gondja a hatóságokkal. A fiú választhat: vagy javítóintézetbe kerül, vagy elutazik egy keresztény nyári táborba. Bár kezdetben nem találja a helyét, Will végül ott talál otthonra, ahol a legkevésbé számítana ra, ráadásul a szerelem is feltűnik a… Több

Rendező: Roman White
Forgatókönyvíró: Kali Bailey, Alan Powell, Gabe Vasquez
Premier: 2020 | Netflix (2021.03.26.)

David Koechner
Sherri Shepherd

KULCSSZAVAK

2021.10.16 TomÁcs

Számomra nem egy maradandó alkotás. Mintha már látta volna az ember a filmet, nem valami egyedi. A dalok unalmasak.

2021.04.01 sandor

Azt hittem, valami kínos tinifilm lesz, de kellemesen csalódtam, nagyon nosztalgikus volt számomra.

2021.04.01 violet_hope11

„Úgy döntöttem, hogy hiszek ebben. Erről szól a hit.”

Ez a film nem akar többnek látszani annál, mint ami. Egyszerű, mégis fontos üzenetet hordoz. Igazi “feel-good movie”, ráadásul musical, remek dalokkal. Persze lehet mondani, hogy a történet klisés, nem volt elég kidolgozott, vagy túl keveset/sokat volt benne szó a hitről, ennek ellenére szerintem az arányokat jól eltalálták. A tábortüzes jelenet nagyon betalált, az Awesome God és a God only knows mashup mindenképp külön említést érdemel, nagyon megható rész volt. Annak pedig kifejezetten örülök, hogy végre a Netflixen is találunk keresztény tartalmat, csak így tovább.

2021.03.26 julisX

Egy decens tinisztori, semmi kivetnivalót nem találtam benne, de semmi kivételeset sem.

(2021. 04. 01.)
Ezek után nem akarok táborozni!
Avery szerepében Bailee Madison néha egész szerethető, de nem igazán érdemes. Az összkép ettől mit sem változik: ez egy pocsék film. Több

Értékelés: 8.6/10
(2021. 05. 27.)
Meglepi a Netflixtől
A végeredmény részemről egy nagyon kellemes csalódás. A NetFlix a közönség reakciójától tette függővé a film folytatását. Egyértelműen azt tudom mondani, hogy: hajrá! Több