
Vélemények (3)
Szerintem ez egy remek történet. Elgondolkodtató. Benne van minden, ami az ember és annak a legegyszerűbb jellemvonásai. De talán mégsem vagyunk állatok. Amit a rendező el akart mondani, átjött. A kivitelezés nem csúcstechnológia, de ezt leforgatni m... Több
Nagyon gyenge forgatókönyv, az ilyenért nagy kár. Hagyjuk már ezt, fárasztó, unalmas, rossz, úgy ahogy van.