A korona hercege (2007)

Yi San

JRD   2022. 03. 30.

Tévében már láthattad...

Szeretem a kosztümös filmeket, így ez is tetszett. A királyi udvar élete: ármánykodás, intrika, gyilkosságok, hazugságok, hatalmi harcok, felségárulás, utódlás, szerelem... minden, ami a hatalommal, uralkodással együtt járhat. Érdemes a figyelemre, pláne úgy, hogy ebben az esetben szinkronizálva is meg lehet nézni ezt a sorozatot. Ha érdekel egy másik világ, egy másik kultúra, akkor nézd meg! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

Benyó   2021. 01. 17.

Ez is egy régi kedvenc

Ezt is még jó pár éve láttam. Jó hosszú, mint az akkori kosztümös koreai sorozatok. Akinek sok ideje van, és szereti a történelmi sorozatokat, annak ajánlom.

ringololol   2019. 10. 26.

Felfoghatatlan számomra ennek a sorozatnak a sikere, olyan, mint a Barátok közt, sose lesz vége, mindig jön egy újabb konfliktus, amire újabb epizódokat lehet építeni. Nem szeretem, ha valaminek nincs eleje és vége.

Bady   2018. 09. 27.

Imádom, mint egy izgalmas időutazás egy ismeretlen világba. Bemutatja a kor szokásait, melyek ma már teljesen értelmetlennek és nevetségesnek tűnnek. Remek karakterek vannak benne, érdekes a története.