A korona hercege

Ország: Koreai Köztársaság
Premier: 2007.09.17.

2022.03.30 JRD

Tévében már láthattad...

Szeretem a kosztümös filmeket, így ez is tetszett. A királyi udvar élete: ármánykodás, intrika, gyilkosságok, hazugságok, hatalmi harcok, felségárulás, utódlás, szerelem... minden, ami a hatalommal, uralkodással együtt járhat. Érdemes a figyelemre, pláne úgy, hogy ebben az esetben szinkronizálva is meg lehet nézni ezt a sorozatot. Ha érdekel egy másik világ, egy másik kultúra, akkor nézd meg! Szóval, filmre fel, és jó szórakozást!

2021.01.17 Benyó

Ez is egy régi kedvenc

Ezt is még jó pár éve láttam. Jó hosszú, mint az akkori kosztümös koreai sorozatok. Akinek sok ideje van, és szereti a történelmi sorozatokat, annak ajánlom.

2019.10.26 ringololol

Felfoghatatlan számomra ennek a sorozatnak a sikere, olyan, mint a Barátok közt, sose lesz vége, mindig jön egy újabb konfliktus, amire újabb epizódokat lehet építeni. Nem szeretem, ha valaminek nincs eleje és vége.

2018.09.27 Bady

Imádom, mint egy izgalmas időutazás egy ismeretlen világba. Bemutatja a kor szokásait, melyek ma már teljesen értelmetlennek és nevetségesnek tűnnek. Remek karakterek vannak benne, érdekes a története.

Mellékhatás
2020