Zeitgeist

vejunkanew   2015. 12. 16.

Nagyon egyoldalú dokumentumfilm és erősen befolyásoló erővel bír. Mondanivalóját, tényszerű megállapításait azonban nehezen lehet vitatni; néhol persze lehet és kell is. De ezen felül érdemes megnézni és kell is látni, mert kiváló munka! Úgy rendezés, mint szerkesztés és történetiség tekintetében.

VenuszProjekt   2015. 05. 27.

Remek ténylfeltáró dokumentumfilm. Forrásai megkérdőjelezettek, de úgy gondolom, hogy ha az elmondottak töredéke igaz csak, akkor is nagy kalamajkában vagyunk mi, "kisemberek". A film egy más szemszögből világít rá a monetáris rendszer működésére, ig... több»

petera050   2014. 12. 06.

Nagyon jó kérdéseket vet fel a film, emiatt elgondolkodtató és érdekes. Ugyanakkor szerintem kicsit befolyásolni is próbálja a nézőt, emiatt nem tetszett.